Kategorie: aktualnościTagi: , , , bezpośrednik

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Po co się spieszysz, po co się spieszysz
Przecież do końca życia mamy na to czas!
Aby być sobą
Aby być sobą jeszcze

Perfect – Chcemy być sobą

W te święta drodzy Czytelnicy, życzę Wam, co byście zdrowi byli, bo bez zdrowia to tak głupio, jak zdrowi jesteście to doceniajcie to, jak wam go brakuje, to życzę by szybko wróciło. Życzę Wam zawsze otwartych oczu i uszu, byście otwarci zawsze na prawdę byli i szukali jej w gąszczu kłamstw i manipulacji, wtedy dopiero człowiek jest w pełni szczęśliwy, gdy jest wolny i nie ma doczepionej antenki zdalnego sterowania. A jak o szczęściu mowa, to i jego Wam życzę w nadmiarze, szczęścia w tych wielkich, a tym bardziej w malutkich sprawach. Spełnienia marzeń, bo kim byśmy byli bez nich i jak wyglądałoby nasze życie?

Zwolnionego tempa i zawsze chwili na zastanowienie w tym codziennym, okrutnym biegu!

Drodzy Czytelnicy pogody ducha, zacieśniania rodzinnych więzi, czyli m.in. świąt bez komputera, co byście także komórki potrafili wyłączyć przynajmniej na tą wspólną kolację… której smacznej i pełnej niespodzianek wam życzę.

A najbardziej chyba: zawsze lepszego jutra i abyście byli sobą!

Wesołych Świąt raz jeszcze Wam wszystkim.
Piotr Siwiński

Podziel się:

Piotr Siwiński

Nieprzyzwoicie uprzejmy aluzjonista, kąśliwy romantyk w rogowych okularach, który rzucił palenie, chory na twórstwo wszelakie - nie szczędzi sobie niczego. Nie zaczepiać, nie pytać, nie deptać dywanów i trawników.

komentarz do “Wesołych Świąt Bożego Narodzenia”:

  1. Lone pisze:

    Dziękuję i życzę również szczęścia.

Machnij komentarzem.