Kategorie: Dzieje się, koncertyTagi: , , , , bezpośrednik

drewnofromlas – koncerty dwa i mamy wejściówki…

drewnofromlas – koncerty dwa i mamy wejściówki…

Mogę się założyć, że dla starych wyjadaczy drewnofromlas [pisownia: jeden wyraz, małymi literami, wymowa: akcent na przedostatnią sylabę] nie jest zespołem enigmatycznym i pamiętamy te czy tamte szlagiery… A najlepsze jest to, że wydali płytę o dźwięcznej nazwie (tu wpisz tytuł) i będą grać koncerty. A co! I nawet mamy dla Was wejściówki…

 

O samym zespole postaramy się niebawem napisać szerzej na naszych niekulturalnych łamach, gdyż wierzymy, że są jednak i ci, i te, i tamci, i jeszcze takie coś, którzy pierwsze słyszą o tym przewspaniałym zespole… i dla nich właśnie płytka z bandcampu, by mogli szybko podjąć decyzję co do wybrania się na koncert, oczywiście zachęcamy też do kupna…:

 

A koncerty grane będą w Gorzowie i Poznaniu:

  • Gorzów, Klub Centrala – 15.03.2013 (piątek), 20:00 – facebook event
  • Poznań, Scena Pod Minogą – 16.03.2013 (sobota), 20:00 – facebook event

Z tej okazji mamy dla Was po dwie wejściówki na każdy z w/w koncertów, a żeby takową zdobyć to wystarczy zostawić komentarz pod tekstem z wpisanym miastem. Panuje zasada kto pierwszy ten lepszy, do zwycięzców odezwiemy się indywidualnie i mailowo.

drewnofromlas

Zachęcamy i zapraszamy, bo przeżycia będą na pewno szalone!

 

foto: fanpejdż

Podziel się:

NN

Pragniemy tworzyć serwis właśnie dla Ciebie, serwis z którym możesz zacząć dzień, lub w nocnej ciszy go zakończyć. Poznaj nasze spojrzenie na świat, inne niż do tej spotkałeś, a może ono jest bardzo podobne do Twojego?

komentarz do “drewnofromlas – koncerty dwa i mamy wejściówki…”:

  1. fru21 pisze:

    Poznań ;)

Machnij komentarzem.