Kategorie: Dzieje się, koncertyTagi: , , , , , bezpośrednik

Patronujemy: Fakil w Strefie Kultywator w Poznaniu (20.09).

Patronujemy: Fakil w Strefie Kultywator w Poznaniu (20.09).

W piątek 20 września od godziny 21:30 przestrzeń poznańskiej Strefy Kultywator wypełni się potężną dawką dźwięków z pogranicza house i techno. Wszystko za sprawą Fakila – niezwykle utalentowanego, młodego Dja z Berlina, związanego na co dzień z wytwórnią Baalsaal Records. Wraz z nim wystąpią przedstawiciele zielonogórskiej sceny klubowej: El’mirka i Diskoleptikk, oraz reprezentantka poznańskiego kolektywu „I’m so addicted” – Hania. Będzie to impreza z cyklu „PLUG & PLAY Presents”, której ideą jest promocja niezależnych artystów muzyki elektronicznej i klubowej w Polsce.

Imprezę wspiera audycja DJ’s NIGHT (Radio Afera: 98,6 FM).

Fakil

Młody dj i producent pochodzący z Berlina. Miłośnik wszelkich brzmień analogowych, jest w stanie rozkręcić każdy parkiet swoimi setami, które gra korzystając wyłącznie z płyt winylowych. Jego umiejętności techniczne i niesamowita selekcja utworów z pogranicza Detroit House, acidic Deep House i Techno zadowolą nawet najbardziej wymagającego słuchacza. Na co dzień związany jest z wytwórnią Baalsaal Records. Obecnie pracuje nad swoimi pierwszymi produkcjami. Stały rezydent cyklu imprez „Machine Vibes”.

Zapraszamy na imprezę do Strefy Kultywator:

https://www.facebook.com/events/158544747668646/

Co: PLUG & PLAY Presents: Fakil
Gdzie: Strefa Kultywator, ul. Zielona 8, Poznań
Kiedy: Piątek, 20 września,
Start: godzina 21:30
Wstęp: 10 PLN

Jako patroni medialni imprezy będziemy mieli dla Was do rozdania dwie wejściówki na imprezę. Szczegóły już wkrótce.

Zapraszamy wraz z Plug & Play Bookings.

 

PlugStrefa_Kultywator (2)

 

 

Podziel się:

NN

Pragniemy tworzyć serwis właśnie dla Ciebie, serwis z którym możesz zacząć dzień, lub w nocnej ciszy go zakończyć. Poznaj nasze spojrzenie na świat, inne niż do tej spotkałeś, a może ono jest bardzo podobne do Twojego?

Machnij komentarzem.