Ludzie

Oto my. Poznaj nasze twórstwo. Piszemy i tworzymy dla Was, pasjonujemy się i nie wahamy się o tym mówić prywatnie oraz publicznie. Pokazujemy, recenzujemy, rozmyślamy, pstrykamy, kręcimy (niekoniecznie wałki), nagrywamy i wyłapujemy. W tym wszystkim każdy z nas jest inny, indywidualny.

Oto my…

B.

Lubi robić nic. Z nicości wyciągać sens. Minimum słów, absolut znaczeń.

E-mail: elka@niekulturalny.pl

Liczba wpisów: 1 (zobacz wszystkie)

C.

E-mail: c@niekulturalny.pl

Liczba wpisów: 1 (zobacz wszystkie)

Kacper Chrzanowski

E-mail: kacper@niekulturalny.pl

Liczba wpisów: 1 (zobacz wszystkie)

Katarzyna Tyszkiewicz

Zrzucam z szeroko pojętego ekranu to, co mnie porusza i staram się Wam moje poruszenie przekazać, a może nawet zarazić Was nim.

E-mail: kat@niekulturalny.pl

Liczba wpisów: 1 (zobacz wszystkie)

lucid

Pole z formularza, które właśnie wypełniam, działa na mnie zbyt onieśmielająco zwłaszcza wobec ciągle niepokojąco wybłyskującej jak światełka na kontrowersyjnej linii przesyłowej Kromolice-Plewiska, świadomości, że jest się ciągle za młodym na pisanie ekhm... biografii. Biografii zatem nie będzie, napiszę ją po śmierci albo nawet lepiej, niech ktoś inny ją napisze. W razie gdyby bio okazało się zbyt szare na rzeczywistość w HD Ready, ma moją permisję do koloryzowania a nawet zmyślania anegdot i naciągania faktów! Po śmierci wszak d#@a nie rządzi a inni też niech sobie zarobią na trupie! Taki jestem skromny - a co!

E-mail: lucid@niekulturalny.pl

Liczba wpisów: 1 (zobacz wszystkie)

Marcin Siwiński

...

E-mail: marcin@niekulturalny.pl

Liczba wpisów: 1 (zobacz wszystkie)

Paulina Grochowska

Paulina Grochowska to współczesna, kobieca wersja Dr Jekyll'a i Mr Hyde'a. Za dnia specjalista ds. marketingu i PRu, po prawie - wieczorami zamienia się w "sceniczną bestię". Jest poznańską artystką: tancerką, choreografem, performerem i aktorką. Związana rodzinnie z Teatrem Tańca KOINSPIRACJA oraz Teatrem Strefa Ciszy. Wkurza się, gdy pytają ją o dowód w Żabce, choć grywa osiemnastolatki. W skrócie: chodzi w różowych okularach i nadal wierzy, że może zbawić świat.

E-mail: groszeq@niekulturalny.pl

Liczba wpisów: 1 (zobacz wszystkie)

Piotr Siwiński

Nieprzyzwoicie uprzejmy aluzjonista, kąśliwy romantyk w rogowych okularach, który rzucił palenie, chory na twórstwo wszelakie - nie szczędzi sobie niczego. Nie zaczepiać, nie pytać, nie deptać dywanów i trawników.

E-mail: p@niekulturalny.pl

Liczba wpisów: 7 (zobacz wszystkie)

T.

Charakterystyka autora dość banalna. Kobieta, która wylewa się sama z siebie i brnie w potoku myśli i uczuć do przodu... czasem odnajduje siebie w dźwiękach, w słowach. Rozczarowana codziennością, od której nie ma ucieczki... Jestem tu, ponieważ wrażliwość jest pulsującą rozkoszą...a osoby w tym projekcie są silnie pulsująca tętnicą i za to im dziękuję.

E-mail: t@niekulturalny.pl

Liczba wpisów: 1 (zobacz wszystkie)