Kategorie: filmTagi: , , , , , , , , bezpośrednik

Disabled – film, premiera

Disabled – film, premiera

Pierwsza nasza produkcja, w pełni niezależna, od początku do końca wykonana przez nasz mały skład redaktorski. Od scenariusza, przez zdjęcia i montaż, aż po muzykę. Disabled, film o kalectwie i niepełnosprawności.

Każdego dnia stawiamy sobie granice. – mówi autorka scenariusza i główna bohaterka produkcji, której temat kalectwa i ograniczeń wpadł do głowy po kontuzji na początku 2013 r. Z tego oto niedowładu zrodziła się mała produkcja, będąca debiutem małego i niezależnego studia kreatywnego EMPART, czyli Marcina i Piotra Siwińskich. Bracia skrzyknęli całą ekipę, skręcili, zmontowali, Piotr reżyserował i montował trochę z Marcinem, który to na koniec po dodaniu efektów specjalnych, stworzył muzykę – zalecamy mieć słuchawki na uszach dla lepszych doznań, lub dobrze pogłośnione kolumny. Zdjęciami zajął się Leszek Karkut, który to wszystko ustawił na planie i skręcił w sposób… no właśnie zobaczcie sami. Oto Disabled:

 

A po filmie zapraszamy do tradycyjnego już komentowania.

Oficjalna strona filmu: http://disabledthemovie.com

Podziel się:

NN

Pragniemy tworzyć serwis właśnie dla Ciebie, serwis z którym możesz zacząć dzień, lub w nocnej ciszy go zakończyć. Poznaj nasze spojrzenie na świat, inne niż do tej spotkałeś, a może ono jest bardzo podobne do Twojego?

Machnij komentarzem.