Kategorie: miejsca, poznańTagi: , , , , bezpośrednik

Fabrika – klub muzyczny

Fabrika – klub muzyczny

Klub muzyczny FABRIKA w Poznaniu przy ul. Mokrej.


Klub ma industrialny i jedyny w swoim rodzaju wystrój nawiązujący do starych fabryk Manchesteru. Osoby odwiedzające lokal mają wyjątkową okazję usiąść na krzesłach i stołach wykonanych bardzo starannie z przemysłowych beczek, co nadaje niepowtarzalny klimat każdej imprezy.
W Klubie znajduje się scena, na której odbywają się liczne koncerty znanych i mniej znanych gwiazd. W tym samym miejscu po koncertach, a także w dni w których nie odbywają się żadne występy, można potańczyć przy dźwiękach muzyki elektronicznej, industrialnej oraz rockowej.

Miła i profesjonalna obsługa pomaga w doborze drinków wszelkiej maści, a jest w czym wybierać. Kierowcy także nie będą zawiedzeni, dla nich także znajdzie się coś dobrego.

Oficjalna inauguracja Klubu odbyła się 29-go września 2011 roku koncertem zespołu Tymon & The Transistors. Od tego momentu lokal zaprasza na wspaniałe i niepowtarzalne występy.

Do tej pory na scenie pojawiły się takie zespoły jak: Cars & Trains, Cool Kids of Death, Pustki, Kwoon, Apteka, Kombajn do zbierania kur po wioskach, Świetliki. A to dopiero początek!

Zapraszamy do śledzenia nowych wydarzeń na łamach Niecodziennika Niekulturalnego oraz na oficjalnej stronie Klubu Fabrika w serwisie Facebook.

Adres: Mokra 5, 61-766 Poznań

Godziny otwarcia: Wt.-Niedz.: 17:00-02:00

Szatnia.

Miejsca dla palących: na zewnątrz lokalu

Fabrika na mapie:
Podziel się:

NN

Pragniemy tworzyć serwis właśnie dla Ciebie, serwis z którym możesz zacząć dzień, lub w nocnej ciszy go zakończyć. Poznaj nasze spojrzenie na świat, inne niż do tej spotkałeś, a może ono jest bardzo podobne do Twojego?

2 komentarze do “Fabrika – klub muzyczny”:

  1. Tomasz pisze:

    czy Fabrika ma jakąś oficjalną stronę www?

    • P. pisze:

      Niestety, z tego co nam wiadomo jest w trakcie tworzenia. Oficjalną stronę sprawuje obecnie profil klubu w serwisie Facebook. No i u nas także można uzyskać autoryzowane informacje ;) Jak będzie strona gotowa na pewno o tym poinformujemy.

Machnij komentarzem.