Kategorie: muzykaTagi: , , , bezpośrednik

Hans Solo – Dopóki jestem


Właśnie ukazał się trzeci teledysk promujący solową płytę 8 Hansa znanego z 52 Dębiec i Lux Torpeda.

Utwór, jak cała płyta, dojrzały, zmuszający do refleksji i energiczny. Wg. mnie jedna z najlepszych produkcji tego roku, mocno zróżnicowana muzycznie, więc na pewno trafi w gusta wielu osób. Hans dodatkowo jest jednym z dwóch wokalów zespołu Lux Torpeda, rockowego projektu Roberta 'Litzy’ Friedricha, wnoszącego świeży powiew do naszego rodzimego rynku muzycznego, niosącego zdrowy, niczym nie zmącony przekaz wartości które zlewają i zanikają w naszej codzienności. Hans niesamowicie odnalazł się w mocniejszym graniu, co czuć w wibracji dźwięków i słów. Obydwie pozycje płytowe są strasznie podobne (i nie chodzi tu o muzykę), co nie ujmuje im niczego, a wręcz dodaje.

Niebawem zapewne napiszę o tym więcej skupiając się głównie na płycie 8. A teraz miłego słuchania, miłej refleksji i oddechu po tak dynamicznym, pełnym dziwnych zwrotów akcji, Dniu Niepodległości.

Podziel się:

Piotr Siwiński

Nieprzyzwoicie uprzejmy aluzjonista, kąśliwy romantyk w rogowych okularach, który rzucił palenie, chory na twórstwo wszelakie - nie szczędzi sobie niczego. Nie zaczepiać, nie pytać, nie deptać dywanów i trawników.

Machnij komentarzem.