Kategorie: muzykaTagi: , , , , , bezpośrednik

MASStige label – nowy label i Sampler Bogart na dzień dobry

MASStige label – nowy label i Sampler Bogart na dzień dobry

Mogę non stop podkreślać za co kocham Niekulturalny, a kocham dokładnie za poznawanie wciąż nowej, polskiej muzyki. I tak jest i tym razem. MASStige label z Warszawy pojawia się na rynku i już uderza z fajnym klimatem, a mianowicie z producentem Sampler Bogartem wywodzącym się z nurtu mobile performers. Posłuchajcie i popatrzcie.

Pierwszy kawalas, Song for You, wykorzystuje sample Williego Nelsona, legendy muzyki country (album Shotgun Willie, wyd. 1973). Co ciekawe artysta użył nie tylko klasycznych syntezatorów ale i iPhona – ten oto sprzęt stworzył dobry bit.

„Utwór zawiera tylko 2 wersy oryginału; pomimo pracy nad większa ilością materiału wybrałem te najbardziej wzruszajace i emocjonalne z mojej perspektywy, zależało mi aby te 40-letnie sample tworzyły spójną całość z nowym otoczeniem”

Dodam jeszcze, że utwór zapowiada nielegalną EPkę, gdzie będą cztery kawalasy tego pana, co zamierzam zrecenzować, a sam label śledzić. Wierzę, że Was też zauroczyli pierwszymi nutami.

 

Sampler Bogart

Podziel się:

Piotr Siwiński

Nieprzyzwoicie uprzejmy aluzjonista, kąśliwy romantyk w rogowych okularach, który rzucił palenie, chory na twórstwo wszelakie - nie szczędzi sobie niczego. Nie zaczepiać, nie pytać, nie deptać dywanów i trawników.

Machnij komentarzem.