Kategorie: muzyka, zapowiedziTagi: , , , , bezpośrednik

STENDEK – TOUCH 28.01.2013!

STENDEK – TOUCH 28.01.2013!

Końcówka stycznia tego roku należeć będzie do polskiego debiutu Macieja Wojcieszkiewicza, artysty na co dzień bardziej znanego pod pseudonimem Stendek. Miłośnicy dźwięków, które jednocześnie poruszają ciało i wnętrze, a w dodatku wymagają pewnego wysiłku intelektualnego na pewno nie będą zawiedzeni.

Już sam tytułowy singiel promujący daje do zrozumienia, że Stendek tym razem postanowił nie trzymać się ściśle ram IDMowej stylistyki, która do tej pory była mu najbliższa, i dał upust swoim spontanicznym wizjom, których jedynym wspólnym mianownikiem pozostaje momentami „elektronika”. Całość płyty to osiem skrupulatnie wyselekcjonowanych utworów powstałych w latach 2010-2012.
Do Touch (które na albumie prezentuje się w okazałej 6minutowej wersji) powstał niesamowity teledysk, zrobiony przez TUSTO (Michał Magdziński), który również odpowiedzialny jest za oprawę graficzną albumu.

Album Touch ukaże się 28 stycznia w katalogu wytwórni Pink Kong Rec. wydającej m.in. Adre’n’Alin, Bueno Bros czy Elektrische.TV – będziecie mogli go kupić za pośrednictwem największych sklepów internetowych. Stay tuned!

Profil facebook
Stendek Audio
Soundcloud
Lastfm
PINK KONG Agency profil facebook
PINK KONG Agency

Podziel się:

3 komentarze do “STENDEK – TOUCH 28.01.2013!”:

  1. Vira pisze:

    oj się zadzieje się!

  2. Gościu pisze:

    Czekam, czekam!

  3. Marlene pisze:

    widze ze Pink Kong ostatnio zgarnia wszystkich najlepszych polskich elektroników :D

Machnij komentarzem.