Kategorie: muzyka, sprzedaj_sięTagi: , , , , bezpośrednik

Wspieraj niezal!

Wspieraj niezal!

Prezenty wybrane?

Wierzę, że są tacy co i na ostatnią chwilę zostawiają sobie choćby odwiedziny w sklepach z muzyką. Poczytajce zatem o wybitnej akcji, która dotyczy nie tylko świąt:

Thin Man Records i Wytwórnia Krajowa przedstawiają: Wspieraj niezal!

„Wspieraj niezal” to wspólna akcja Thin Man Records i Wytwórni Krajowej mająca na celu zwrócenie uwagi na działalność polskich wykonawców z małych wytwórni. Bo choć tworzą oni z pasją, a ich płyty często zbierają znakomite oceny w kręgach słuchaczy i recenzentów muzycznych, to na co dzień borykają się z prozaicznymi problemami takimi jak:

  • brak pieniędzy na wydawanie kolejnych płyt,
  • brak środków na promocję,
  • znikome możliwości dotarcia do słuchaczy za pomocą masowych mediów,
  • trudności w dystrybucji swoich albumów w sklepach.

Kupując płytę z niezależnego polskiego wydawnictwa, nie tylko zapewniasz sobie kontakt z interesującą muzyką powstałą tu i teraz, ale też umożliwiasz wydawcom odkrywanie nowych artystów i nakręcasz rozwój rodzimej sceny muzycznej, tworzonej przez prawdziwych pasjonatów.

Szczegóły akcji i oferta wydawców można znaleźć na stronie http://www.wspierajniezal.pl.

W przyszłości akcja „Wspieraj niezal” będzie miejscem wymiany doświadczeń, pomysłów, informacji o koncertach i artystach wydających swoją muzykę w małych, niezależnych wytwórniach. Łącznikiem między światem niezalu a mainstreamem.

Podziel się:

NN

Pragniemy tworzyć serwis właśnie dla Ciebie, serwis z którym możesz zacząć dzień, lub w nocnej ciszy go zakończyć. Poznaj nasze spojrzenie na świat, inne niż do tej spotkałeś, a może ono jest bardzo podobne do Twojego?

Machnij komentarzem.