Kategorie: Kultur(w)a, muzykaTagi: , bezpośrednik

Tybet/Zetena – Jedno życie [zapowiedź]

Premiera albumu Tybeta i Zeteny jest coraz bliżej. W oczekiwaniu na teledysk promujący to wydawnictwo prezentujemy pierwszy singiel. Piosenka „Jedno życie” to duża dawka energii i świeżego brzmienia, która jest znakiem rozpoznawczym nowego wydawnictwa pt. Teznacznie, przygotowanego przez rapera i producenta. W maju będzie można obejrzeć wideo do prezentowanej piosenki. Tym czasem zapraszamy do przesłuchania numeru w wersji audio.
Ultraviolet – Agencja Muzyczna

Pewnie wiele czytaczy zdziwi fakt pojawiania się notek prasowych odnośnie w/w „wydarzenia muzycznego”.
Wszystkie notki pojawiają się na prośbę Ultraviolet – Agencja Muzyczna. Z racji tego, że czytelność strony jest ogromna (czego niestety nie widać po komentarzach) – ponad 17 000 odwiedzin miesięcznie (najświeższe dane ze statystyk – wyłączając RSS, Spidery i Chińsko-Rosyjskich turystów),  jako autor strony, jestem otwarty na wszelkie wydarzenia kulturalne w Polsce i z chęcią przyjmuję informację do publikacji. Oczywiście to na co warto zwrócić uwagę, nie ważne z jakiego świata i gatunku pochodzi.

Mam skrytą nadzieję, że będzie tego przybywać z różnych stron Polski czy świata. Czas pokaże.

Podziel się:

Piotr Siwiński

Nieprzyzwoicie uprzejmy aluzjonista, kąśliwy romantyk w rogowych okularach, który rzucił palenie, chory na twórstwo wszelakie - nie szczędzi sobie niczego. Nie zaczepiać, nie pytać, nie deptać dywanów i trawników.

Machnij komentarzem.