Kategorie: MyślTagi: , , , , , bezpośrednik

Mały sukces…

Dnia 13 grudnia 2007 roku w Opolu, podczas obchodów 26. rocznicy wybuchu Stanu Wojennego, zorganizowanego przez Stowarzyszenie HORYZONTY, w której to udział wzięło kilkanaście osób w tym m.in. poseł Lena Dąbkowska-Cichocka, były senator Ryszard Ciecierski, członkowie i przywódcy Solidarności w latach ’80.

Po odśpiewaniu „Murów” J. Kaczmarskiego i ustawieniu zniczy w symboliczną datę 13 Grudnia, został wyświetlony film mojej produkcji na ścianie opolskiego ratusza.

Film można zobaczyć jeszcze raz tutaj na stronie oraz na serwisie YouTube, gdzie zapraszam do rzewnej dyskusji w komentarzach. Z miejsca pozdrawiam Pana Krzysztofa Dryndę, Sekretarza Generalnego Stowarzyszenia Ludzi Aktywnych HORYZONTY.

Przy okazji spóźnione ale szczere Szczęśliwego Nowego Roku 2008. Dzieje się dzieje, a niedługo jeszcze więcej, jak wszystko dobrze pójdzie, a czas i rozum będą korzystne i chętne do współpracy.

http://horyzonty.eu

Podziel się:

Piotr Siwiński

Nieprzyzwoicie uprzejmy aluzjonista, kąśliwy romantyk w rogowych okularach, który rzucił palenie, chory na twórstwo wszelakie - nie szczędzi sobie niczego. Nie zaczepiać, nie pytać, nie deptać dywanów i trawników.

Machnij komentarzem.