Kategorie: aktualnościTagi: , , , , bezpośrednik

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Cicha noc, święta noc,
Pastuszkowie od swych trzód
Biegną wielce zadziwieni
Za anielskim głosem pieni
Gdzie się spełnił cud,
Gdzie się spełnił cud.

Cicha Noc

To już trzecie święta Bożego Narodzenia z Niecodziennikiem Niekulturalnym, czegoż możemy więc życzyć Wam Czytaczki i Czytacze?

Wyjątkowo kulturalnych, zdrowych i radosnych, czyli dużo uśmiechu zawsze. Spokojnych, abyście chociaż przez ten czas świąt zapomnieli o pośpiechu i mieli czas dla siebie samych i bliskich. Ciepłych i to nie koniecznie pogodowo, ale rodzinnie, domowo, zapominając na tę chwilę o wszelkich troskach. Cichej i świętej nocy i odkrywaniu jej na nowo nie tylko w sobie ale i wśród bliskich i co byście z nimi wszystkie zaległości nadrobili, a wszelkie zadry potrafili wytłumaczyć i wybaczyć. Pełnych miłości, bo tak. Odpoczynku od polityki, uczelni, banków, ubezpieczeń, startupów, serwisów informacyjnych, lekarzy, aptek i innych nie dających spokoju spraw. I żeby się spełnił cud i spełniał przez całe wasze życie.

Wszystkiego dobrego, wszelkiego błogosławieństwa Bożego i niech kolęda zabrzmi na całym świecie!

Ekipa Niecodziennika Niekulturalnego.

PS. Wracamy tradycyjnie po świętach, a teraz idziemy wprawiać wszystkie życzenia w czyn.

Podziel się:

NN

Pragniemy tworzyć serwis właśnie dla Ciebie, serwis z którym możesz zacząć dzień, lub w nocnej ciszy go zakończyć. Poznaj nasze spojrzenie na świat, inne niż do tej spotkałeś, a może ono jest bardzo podobne do Twojego?

Machnij komentarzem.