Kategorie: aktualnościTagi: , , , bezpośrednik

Miejsca – już wkrótce

Jeżeli zastanawialiście się co będziecie robić w jesienne i zimowe wieczory i do końca jeszcze nie wiecie. To my wychodzimy Wam na przeciw i troszeczkę będziemy podpowiadać o tym co w trawie piszczy na mieście (mamy nadzieję, że do Waszego także trafimy).

W ciągu kliku dni uruchomimy nową kategorię, która nazywać się będzie bardzo oryginalnie: „Miejsca”. I właśnie tam pojawiać się będą powoli kluby, teatry, puby etc. Czyli miejsca w których warto będzie spędzić, według nas, nie jeden wieczór. Miejsca klimatyczne, sympatyczne i nietypowe. Miejsca w których bywacie, a może jeszcze ich nie odkryliście, miejsca w których coś się dzieje i które są bardzo otwarte na pewną formę kultury. Dowiecie się o nich podstawowych informacji, zobaczycie zdjęcia, dowiecie się gdzie są w sieci, a nawet wskażemy Wam je na mapie.

Ale to nie wszystko.

Dodatkowo podawać będziemy na bieżąco plan imprez, wydarzeń, koncertów,  programy artystyczne, a także w miarę możliwości recenzje.

Jeżeli znacie jakiś klub, teatr, miejsce w którym coś się dzieje dajcie nam proszę cynk. Jeżeli jesteś takowego właścicielem to zachęcamy do współpracy. Jesteśmy otwarci na całą Polskę.
Miejscom w których rządzą  Rihanna, Lejdi AGuGu, Pitbulle, Dobermany, umcy umcy i nalewak do piwa, dziękujemy na wstępie.

Podziel się:

NN

Pragniemy tworzyć serwis właśnie dla Ciebie, serwis z którym możesz zacząć dzień, lub w nocnej ciszy go zakończyć. Poznaj nasze spojrzenie na świat, inne niż do tej spotkałeś, a może ono jest bardzo podobne do Twojego?

komentarz do “Miejsca – już wkrótce”:

  1. T. pisze:

    Będzie rewelacyjnie…kolejne miłe „miejsce” w niecodzienniku… :)

Machnij komentarzem.