Kategorie: aktualnościTagi: , , , , bezpośrednik

Nadchodzi nowe [część 2] – Ludzie

Nadchodzi nowe [część 2] – Ludzie

Po zmianach kategorii głównych i pierwszych większych porządkach w naszych wpisach i artykułach nadchodzi powoli czas na część drugą zmian w NN, a mianowicie Ludzie.

To na początek standardowo muzyczka:

 

Nie będę pisał, że zaczynamy, bo już zaczęliśmy, w końcu przepoczwarzamy się w nowe i lepsze dzieło, anonimowość (acha acha…) już nie jest taka fajna, a pod własnymi tekstami możemy spokojnie podpisywać się ręką, nogą, imieniem i nazwiskiem, o tak! Jak wspomniałem, już zaczęliśmy i na pierwszy ogień poszła Paulina Grochowska, czyli Groszeq – aktorka, tancerka, performerka, a także i reżyser, bardzo utalentowana osoba, odnosząca wiele sukcesów wraz z ekipą poznańskiej Koinspiracji (teatru tańca). Jest z nami w redakcji od samego początku i dzieli się z nami w sposób otwarty pasją, która nie jest łatwa ale za to piorunująca. Żyj nam sto lat i dłużej w NN.

Uziemiona - Paulina Grochowska

 

Paulinę ujawniliśmy z okazji drugiego występu w sztuce jej autorstwa Uziemiona.

Dzisiaj mamy wieczór z muzyką filmową i druga osobę, Bonnie czyli Katarzyna Tyszkiewicz, którą witaliśmy w maju zeszłego roku a pro po festiwalu Filmdependent w Rynie, któremu patronowaliśmy. Festiwal się odbył, a Kasia została z nami i raczy nas wyśmienitą lekturą o filmie i teatrze, bo co jak co, jest specjalistką w tej dziedzinie, dostarczając nam wiedzy, rozrywki i dobrej lektury do kubka kawy.

kt

 

Kasia ma jeszcze wiele asów w rękawie, więc na pewno nie pozwoli nam się nudzić.

A co z resztą ekipy?

Żeby nie było tak fajnie i prosto i co by wszystkich kart nie odkrywać na raz, reszta będzie się odsłaniać sukcesywnie. Ja na końcu… Jak widzicie, za bardzo nie ściemnialiśmy w opisie naszego serwisu i tak, jesteśmy ludźmi, których połączyła pasja będąca ogromną częścią naszego życia…

Wypatrujcie kolejnych autorów i kolejnych zmian, o których wspomnę niebawem… a na koniec coś wesołego:

Podziel się:

Piotr Siwiński

Nieprzyzwoicie uprzejmy aluzjonista, kąśliwy romantyk w rogowych okularach, który rzucił palenie, chory na twórstwo wszelakie - nie szczędzi sobie niczego. Nie zaczepiać, nie pytać, nie deptać dywanów i trawników.

Machnij komentarzem.