Kategorie: aktualnościTagi: , , , , bezpośrednik

Szczęśliwego Nowego 2013 Roku

Szczęśliwego Nowego 2013 Roku

Kochani,
dzięki Wam, za cudowny i budujący rok 2012, który był naszym pierwszym rokiem działania w sieci, przeżyliśmy wiele, uczyliśmy się z każdym tygodniem czegoś nowego, co czasami wymagało Waszej cierpliwości, ale to dzięki Wam wiemy, że nasz i Wasz Niecodziennik Niekulturalny przyjął się i będzie żył dalej promując głównie kulturę niezależną.

Rok 2012 był udany, zaciemniliśmy stronę walcząc z ACTA, zaczęliśmy nieśmiało ale z radością promować imprezy, przybliżyliśmy Wam wiele zespołów, które są wręcz doskonałym lekarstwem na komercyjną codzienność, opisaliśmy radośnie i nie tylko filmy, które pojawiły się w kinach, był konkurs, był festiwal filmowy na Mazurach, przybijaliśmy pionę z niezależnymi wytwórniami, ogólnie wszystko w duchu radości i poczucia misji, którą w nowym nadchodzącym roku 2013 będziemy poszerzać.

A jaki będzie Nowy Rok?

Doskonały na pewno, już teraz mogę uchylić rąbka tajemnicy, że zmienimy całkowicie wygląd serwisu i uporządkujemy wszystko tak, byście mogli z każdego urządzenia znaleźć, poczytać, posłuchać i zobaczyć to co jest wartościowe, nowe i po prostu fajne. Czeka nas dużo fajnych recenzji, dużo imprez, nowinek kulturalnych i nie tylko… a mimo tego, że wpisujemy się niecodziennie to możecie na nas zawsze liczyć…

… aha i w niespotykany sposób, ale cssssiiiii, zaczniemy Wam wreszcie przybliżać sylwetki.

Na koniec starego roku, wierzymy, że stanie się to tradycją, przygotowaliśmy niemały secik z wybranymi utworami z działu Nowych Brzmień, mamy nadzieję, że wpadnie w ucho i umili witanie nowego roku:

Życzymy Wam zdrowia, radości i szczęścia, dużo fajnej, nowej i wartościowej kultury, dużo pieniędzy i mało kredytów ;) dobrej pracy, sukcesów w nauce i spełnienia marzeń (malutkich i tych ogromnych), a także samych dobrych dni w 2013 roku.

Ekipa Niecodziennika

Podziel się:

NN

Pragniemy tworzyć serwis właśnie dla Ciebie, serwis z którym możesz zacząć dzień, lub w nocnej ciszy go zakończyć. Poznaj nasze spojrzenie na świat, inne niż do tej spotkałeś, a może ono jest bardzo podobne do Twojego?

Machnij komentarzem.