Kategorie: aktualnościTagi: , , , , bezpośrednik

Szczęśliwego Nowego 2014 Roku

Szczęśliwego Nowego 2014 Roku

Drogie Czytaczki i Drodzy Czytacze,
kolejny rok za nami, pełen emocji, nowych artystów i odkrywania nowych talentów. Mieliśmy wiele planów, które przenosimy na kolejny rok, nie zapowiadając ich już w tym kończącym rok poście.

Zatem, życzymy Wam wszystkiego co najlepsze, oczywiście by ten nowy był lepszy od starego, a stary mimo tego jaki był, byście wspominali dobrze i z sentymentem zawsze. Niech Wam się kasa zgadza, a głośniki niech karmią Was tylko dobrą muzyką. życzymy dobrego odbioru kultury i wypełniania jej braków, cobyście otworzyli szuflady i wyciągali swoje dzieła, jeżeli takowe macie, a jak macie, to czem predzej przysyłajcie do nas. Kolejnego dobrego roku z nami i naszymi artykułami, a przy tym dużo szczęścia, radości, zdrowia, niskich podatków i braku okrutnych kaców (i to nie z powodu drożejącej wódy).

A tradycyjnie już, niekulturalna playlista roku 2013, smacznego:

Życzymy MY, czyli ekipa Niecodziennika.

Podziel się:

NN

Pragniemy tworzyć serwis właśnie dla Ciebie, serwis z którym możesz zacząć dzień, lub w nocnej ciszy go zakończyć. Poznaj nasze spojrzenie na świat, inne niż do tej spotkałeś, a może ono jest bardzo podobne do Twojego?

Machnij komentarzem.