Kategorie: aktualności, BackstageTagi: , , bezpośrednik

Mieliśmy atak, udany!

Jakieś trolisko wbiło nam na serwer i pozamiatało pliki. Teraz już wszystko jest na swoim miejscu, a wszystkie procedury bezpieczeństwa zostały wykonane pomyślnie. Co najlepsze, nie dokonało się to przez kod WordPress, ani przez zabezpieczenia serwera. Więc jak ktoś martwi się o swoje blogisko to niech czuje się bezpiecznie. Tutaj dziękujemy obsłudze naszego hostingu vipserv.org za świetną reakcję i blokadę dostępu do stron, a także za pomoc w szybkim rozwiązaniu problemów. Niestety w pliki konfiguracyjne został wstrzyknięty trojan. Dlatego ogromna prośba:

osoby wchodzące na naszą stronę dnia 19.05.2013 od godziny 15:47 do godziny 20:45 proszone są o niezwłoczne przeskanowanie swoich systemów operacyjnych pod kątem trojanów. Tyczy się to wszystkich systemów operacyjnych!

Za niedogodności przepraszamy. Właśnie podjęliśmy wszystkie niezbędne kroki aby zapobiec w przyszłości, w miarę możliwości, wszystkim takim akcjom.

Podziel się:

NN

Pragniemy tworzyć serwis właśnie dla Ciebie, serwis z którym możesz zacząć dzień, lub w nocnej ciszy go zakończyć. Poznaj nasze spojrzenie na świat, inne niż do tej spotkałeś, a może ono jest bardzo podobne do Twojego?

komentarz do “Mieliśmy atak, udany!”:

  1. mikowhy pisze:

    :( plusem jest to, że na nieznane strony nikt się nie włamuje

Machnij komentarzem.