Kategorie: Dzieje się, koncertyTagi: , , , , , bezpośrednik

Afro Kolektyw + Łagodna Pianka / Pod Minogą w Poznaniu (25.10)

Afro Kolektyw + Łagodna Pianka / Pod Minogą w Poznaniu (25.10)

Afro Kolektyw
Afro Kolektyw po raz trzeci i ostatni w tym roku zawita do Poznania by promować swą najnowszą płytę. Zespół należy do czołówki najlepszych składów koncertowych w Polsce: Michał ‘Afrojax’ Hoffmann to urodzony showman, któremu towarzyszą niezwykle utalentowani muzycy. 6-osobowa formacja powraca na polskie drogi z poszerzonym repertuarem: będzie więcej ,,Piosenek po polsku”, będzie też więcej klasyków. Nie wykluczone jest również, że usłyszymy zupełnie nową piosenkę, jak i zaskakujące covery.

http://www.polskieradio.pl/9/200/Artykul/609422,Afro-Kolektyw-koncertowo-(wideo)

Łagodna Pianka
Pochodzący z Podkarpacia reprezentanci zupełnie nowego pokolenia na krajowej scenie muzycznej. Nie mają na koncie jeszcze ani jednego singla, ale sam ich koncertowy potencjał wystarczył, by z powodzeniem zagrali już na antenie TVP2 oraz radiowej Czwórki. Ostatnio otrzymali zaproszenie od Grabaża by otwierać koncerty podczas jesiennej trasy Strachów Na Lachy. Na muzykę Łagodnej Pianki składają się: ujmujące melodie, bezpretensjonalne teksty i charakterystyczna barwa wokalisty. Zespół nagrywa obecne swój debiutancki materiał, którego producentem został Jacek Szabrański (The Car Is On Fire).

http://koncerty.onet.pl/koncert-grupy-lagodnia-pianka,46575,koncert.html

 

25 października (czwartek)
Scena Pod Minogą, Poznań
Start: 20:00, bilety: 20/25 zł

Podziel się:

Piotr Siwiński

Nieprzyzwoicie uprzejmy aluzjonista, kąśliwy romantyk w rogowych okularach, który rzucił palenie, chory na twórstwo wszelakie - nie szczędzi sobie niczego. Nie zaczepiać, nie pytać, nie deptać dywanów i trawników.

Machnij komentarzem.