Kategorie: festiwaleTagi: , , , , bezpośrednik

Mazurski Festiwal Filmowy – 10-12 sierpnia 2012 Ryn

Mazurski Festiwal Filmowy – 10-12 sierpnia 2012 Ryn

Niecodziennik Niekulturalny i stowarzyszenie Filmdependent zapraszają serdecznie do udziału w Mazurskim Festiwalu Filmowym. W marcu pisaliśmy o wydarzeniu po raz pierwszy. Jeżeli jeszcze nie zarezerwowaliście sobie terminu 10-12 sierpnia 2012, to zróbcie to już teraz, bo cóż więcej można chcieć oprócz gorącego sierpnia, wspaniałych jezior i dobrego kina na raz?

Pierwszy festiwal filmowy w Rynie, na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, odbędzie się 10-12 sierpnia 2012.
Ponad 40 projekcji filmowych w kinie Łabędź i w przystosowanych salach hotelu Zamek Ryn****. Obecność na festiwalu potwierdzili polscy i zagraniczni twórcy filmowi, którzy będą uczestniczyć w dyskusjach z widzami. Filmy dotąd niepokazywane w Polsce, etiudy studentów i absolwentów szkół filmowych, moderowane przez ekspertów panele dyskusyjne.

Festiwal ma swoją stronę na Facebooku, którą możecie polubić już teraz, codziennie zdradzane są nowe szczegóły odnośnie imprezy i gości, którzy się na niej pojawią. Dostępny jest także szczegółowy program, z którym możecie zapoznać się już teraz.

Zachęcamy i zapraszamy serdecznie!

Podziel się:

NN

Pragniemy tworzyć serwis właśnie dla Ciebie, serwis z którym możesz zacząć dzień, lub w nocnej ciszy go zakończyć. Poznaj nasze spojrzenie na świat, inne niż do tej spotkałeś, a może ono jest bardzo podobne do Twojego?

Machnij komentarzem.