Kategorie: Dzieje się, wydarzeniaTagi: , , , , bezpośrednik

Jestem Legendą – Hip Hop szyty na miarę! Minoga Minus, Poznań

Jestem Legendą – Hip Hop szyty na miarę! Minoga Minus, Poznań

Prawdziwy hip hop?
Ile razy słyszymy te słowa w teledyskach, utworach, filmach – od chłopaków z ławeczki aż po czarne bling blingi ze złotymi zębami. Co jest prawdziwym hip hopem, a co plastikiem? Wydaje Ci się, że wiesz? My wiemy kto wie na pewno… Alfred – człowiek legenda, jeżeli chodzi o kulturę hip hop w Poznaniu. I to właśnie ON będzie gospodarzem cyklicznej imprezy, której patronujemy jako Niecodziennik Niekulturalny!

Na pohybel plastikom z pod znaku tzw. „czarnej muzy”. Stolica Wielkopolski doczekała się prawdziwej, cyklicznej imprezy, a to wszystko nie byłoby to możliwe, gdyby nie legenda, wspomnianego wyżej, Alfreda, człowieka od lat kultywującego tradycję w Poznaniu. Postaci niedocenianej, ale też nietuzinkowej, znanej prawie każdemu zainteresowanemu tematem poznaniakowi. Gospodarza i dobrego ducha cyklu.

Start 7 listopada 2012 (środa), godzina 20:00 – skrecz sesja i showcase.
Jest to impreza cykliczna, więc w każda środę dla wszystkich rządnych wytańcowania pań i wszystkich rozochoconych młodzieńców w każdym wieku (wstęp od lat 18-tu). Dodatkowo ostatnia sala na Minusie, to przestrzeń kreatywna, w której odbywać się będą live-akty, freestyle, skrecz sesje, show-casy, koncerty (w tym akustyczne), projekcje, jam session, o tak.

Właśnie tu i w tej chwili, proste, że z winyli
Jesteś legendą człowieku, więc wypada łeb pochylić
Więc nadawaj, dawaj, dawaj
dla szczyli od chwili, gdy nimi byli, aż po zawał
To się musi tak skończyć, tyle mają te jointy
serca/ a tłuste, jak porcja flądry
Aż po sam Londyn, aż po smażalnie od tej flądry
wiedzą, że krążysz w poszukiwaniu fonii…

A wszystko to w klubie Minoga Minus – nowe miejsce, nowe brzmienie, nowe możliwości.
Jestem Legendą objęliśmy patronatem medialnym, to u nas zawsze dowiesz się o tym co będzie działo się na każdej imprezie, na którą serdecznie zapraszamy wraz z organizatorami, a przede wszystkim gospodarzem Alfredem.

Foto: QKENKENU <[o]>

Podziel się:

NN

Pragniemy tworzyć serwis właśnie dla Ciebie, serwis z którym możesz zacząć dzień, lub w nocnej ciszy go zakończyć. Poznaj nasze spojrzenie na świat, inne niż do tej spotkałeś, a może ono jest bardzo podobne do Twojego?

Machnij komentarzem.