Kategorie: koncertyTagi: , , , bezpośrednik

Striving Vines na kontenerART (23.08)

Striving Vines na kontenerART (23.08)

Niecodziennik Niekulturalny, Bego Booking i KontenerART serdecznie zapraszają na nadchodzący 23 sierpnia koncert:

Striving Vines

Tworzą swój własny muzycznywszechświat. Zespół Striving Vines, założony w duńskim Aarhus, to piątkamuzyków, którzy prezentują lekki, słodko-gorzki indie rock. Czasem przebłyskujez niego Iron & Wine, czasem słychać dalekie echa Travis, nie brakujebrzmień inspirowanych The Cure. Muzyczna mieszanka Striving Vines brzmi jakbykażdy z utworów żył własnym życiem i wypełniał przestrzeń niepowtarzalną melodią.

Czwórka muzyków podbija sercaduńskiej publiczności już od 2006 roku. W 2010 światło dzienne ujrzałdebiutancki album Striving Vines „Can’t Win Them All”. Płyta została ciepłoprzyjęta przez duńskich krytyków, a magazyn muzyczny Gaffa napisał o StrivingVines: „Rzemiosło singer-songwriter, a przede wszystkim wokale – toniewątpliwie najmocniejsze strony Striving Vines. Jest to zespół z ogromnympotencjałem, którego poczynania warto śledzić z uwagą”.

Grupa dała się poznać publiczności,koncertując na potęgę od wydania debiutanckiej płyty. Muzyka Striving Vinesjest na tyle różnorodna, że znajdzie się w niej zarówno coś dla fanów rock’a igitarowych klimatów, jak również coś dla entuzjastów stylu singer-songwriter.Niebanalne teksty, śpiewane z nutą rezygnacji, a jednocześnie zadziornościdopełniają muzycznego obrazu malowanego przez dźwięczne gitary i dyskretnąperkusję w utworach Striving Vines. Brzmienia idealne na ciepły letni wieczór,muzyka świetna, żeby odpłynąć i pożeglować po falach dźwięków.

  • 23.08.2012 g.20:30 – Striving Vines – Wstęp Wolny
Podziel się:

NN

Pragniemy tworzyć serwis właśnie dla Ciebie, serwis z którym możesz zacząć dzień, lub w nocnej ciszy go zakończyć. Poznaj nasze spojrzenie na świat, inne niż do tej spotkałeś, a może ono jest bardzo podobne do Twojego?

Machnij komentarzem.