Kategorie: wydarzeniaTagi: , , , bezpośrednik

Klub Gier Różnych – Kika Cafe, Poznań

Klub Gier Różnych – Kika Cafe, Poznań

W każdy poniedziałek w Klubie Gier Różnych w Kika Cafe w Poznaniu, pojawia się COŚ…

KGR

W najbliższym czasie, pierwsze „COŚ” jest związane z mieczem, przygodą, krainami, magią oraz poszukiwaczami. Wersja tej gry pochodzi z czasów, kiedy nie było NIC tylko miecz, przygoda, krainy, magia oraz poszukiwacze. będą wszystkie oficjalnie wydane plansze, setki przygód, dreszcz nieznanego oraz łza w oku dla tych, którzy kiedyś grali a teraz odważą się przyjść i zagrać. Drugie „COŚ” zazwyczaj dotyczy CSB. Jest skrót od nieważne. Będzie to masowe (dla maksymalnie 30 osób), w czasie rzeczywistym, z nagrodą (upominkiem), nieznane a także z negocjacjami w tle.

Ponadto dla wszystkich, których powyższe propozycje nie porwały, mają jeszcze kilkanaście tytułów (sam nie wiem ile, ponieważ wspaniali aktywiści zawsze przynoszą coś własnego) wśród nich takie przeboje jak „Szachy” – rozbudowana strategia z elementami ekonomii czy „Scrable” nowoczesna gra przygodowa, z mocno rozbudowaną opcją rozwoju własnej osady, a także wiele innych.

Zapraszamy wszystkich chętnych!

Link do eventu: https://www.facebook.com/events/211837438962436/?ref=22

Podziel się:

NN

Pragniemy tworzyć serwis właśnie dla Ciebie, serwis z którym możesz zacząć dzień, lub w nocnej ciszy go zakończyć. Poznaj nasze spojrzenie na świat, inne niż do tej spotkałeś, a może ono jest bardzo podobne do Twojego?

Machnij komentarzem.