Kategorie: łebskie aplikacje, muzykaTagi: , , , , bezpośrednik

MusicRage – płać ile chcesz za muzykę – piąta runda

MusicRage – płać ile chcesz za muzykę – piąta runda

Wystartowała V edycja Music Rage, polska inicjatywa na wzór zachodniego Humble Bundle, czyli płać ile chcesz za muzykę i podziel kwotę na artystów i organizatorów akcji.

Michał i Tomek – organizatorzy, pomysłodawcy, twórcy Music Rage – sfrustrowani dostępnością dobrej muzyki w Polsce wpadli na pomysł, aby promować świetnych artystów, polskich i zagranicznych z różnych szuflad i gatunków i w dodatku pospolicie rekomendować to co dobre i warte uwagi. Trochę im się nie dziwię, bo z podobnej frustracji urodził się nasz Niecodziennik Niekulturalny.

Zebrali paczki, dodali system opłat i ruszyli ze świetną akcją nad którą tyka ogromny zegar.

Tak, czas jest ograniczony, a okazja warta każdego grosza. Kiedy piszę ten tekst, zostało ok. 6 dni i 14 godzin do końca, więc spieszcie się. Przy okazji można nabyć w dobrej cenie świetne albumy, lub wesprzeć większym groszem artystów i organizatorów.

A wspominałem, że płacimy artystom? Kręcimy suwaczkiem i płacimy ARTYSTOM. Tak cała kasa idzie do tych, którzy najwięcej się napracowali, włożyli w to wszystko serce i multum pracy, by podzielić się z Wami swoim talentem. Nie zapomnijmy także o wspaniałych organizatorach.

Gromkie BRAWA!

A wybór mamy w trzech kategoriach: METAL, JAZZ i GAME MUSIC (pospolicie: muzyka z gier), czyli dla każdego coś miłego. Utwory możecie odsłuchać przed zakupem na stronie. Na pewno się nie zawiedziecie. W paczce jazzowej znalazł się m.in. album zespołu Niechęć, który niedawno recenzowaliśmy.

Zegar tyka, zachęcamy by nie przegapić tak dobrej okazji by sprezentować sobie lub innym (święta blisko) zestawu albumów. Na pewno będziemy Was informować o następnych edycjach Music Rage i jednocześnie w imieniu swoim i twórców prosimy abyście rozgłośnili akcje wśród swoich znajomych.

Podziel się:

Piotr Siwiński

Nieprzyzwoicie uprzejmy aluzjonista, kąśliwy romantyk w rogowych okularach, który rzucił palenie, chory na twórstwo wszelakie - nie szczędzi sobie niczego. Nie zaczepiać, nie pytać, nie deptać dywanów i trawników.

Machnij komentarzem.