Kategorie: muzykaTagi: , , , , , , bezpośrednik

Sensefloor – nowy label muzyczny na który warto zwrócić uwagę

Sensefloor – nowy label muzyczny na który warto zwrócić uwagę

Duet Bueno Bros, znany przede wszystkim z remiksów czołówki polskiej sceny, otworzył własny label muzyczny. Sensefloor powstał z myślą o dźwiękach z pogranicza muzyki tanecznej, elektronicznej i alternatywy. Na dzień dobry uderzają z niezłymi produkcjami, jak na razie same EPki, ale niewyobrażalnie miłe dla ucha.

artworks-000047928796-edopit-t500x500

 

Pierwszym jest Disordered, utalentowany, młody poznański DJ i producent. Mając na koncie już dwie EPki, właśnie dołączył do sensefloorowego teamu. Najbliżej mu do nowych brzmień, UK funky, garage, house czy techno i nikt nie miksuje tych wszystkich rodzajów, ponoć, lepiej od niego.

 

artworks-000047928702-zgv0gw-t500x500

 

Drugim nabytkiem Sensefloor stał się Patryk Cannon, producent, autor muzyki elektronicznej, kompozytor teatralny, wokalista. Występował u boku Moodymana podczas Red Bull Music Academy Bass Camp. Pojawił się także na głównej scenie festivalu Audioriver. Na wydanej przez SENSEFLOOR EPce Words Without Meaning, wspiera
go An On Bast.

Następne plany to wydawnictwa duetów Chmara Winter i Bueno Bros.

Podziel się:

Piotr Siwiński

Nieprzyzwoicie uprzejmy aluzjonista, kąśliwy romantyk w rogowych okularach, który rzucił palenie, chory na twórstwo wszelakie - nie szczędzi sobie niczego. Nie zaczepiać, nie pytać, nie deptać dywanów i trawników.

Machnij komentarzem.