Kategorie: muzykaTagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , bezpośrednik

Tego Słucham 3 – składanka dla Twoich uszu

Tego Słucham 3 – składanka dla Twoich uszu

Jest taki portal – tegoslucham.pl – i ma urodziny. Wszystkiego najlepszego!

Jednak nie składałbym im życzeń u nas w serwisie gdyby nie to, że wydali składankę z tej okazji, która jednym słowem urywa dupę.

Zanim ją pobierzecie, musicie najpierw głośno zaśpiewać sto lat! Ja to zrobiłem z ogromną przyjemnością. Na składance sami dobrzy wykonawcy znani i mniej znani, a jak nie polubiani, to dzięki tej urodzinowej kompilacji będą na pewno, a to co się wydobywa z głośnika uzależnia i powiewa nowością.

Chcemy pokazać jak wiele dobrej muzyki wciąż powstaje w Polsce. To naprawdę wielka liczba świetnych zespołów, które nie zawsze zostają dostrzeżone w lawinie śmieciowych informacji. Zbieramy więc w jednym miejscu drobny wyrywek polskiej sceny alternatywnej, coś na zasadzie próbki z naszym atestem, swoistą polecajkę. Chcemy w ten sposób wesprzeć kapele, które cenimy i którym kibicujemy i pomóc w dotarciu z ich muzyką do nowych słuchaczy

rad, założyciel TegoSlucham.pl

A możecie pobrać za darmo stąd!

Lista wykonawców:

Serwisowi gratuluję trzech lat, a jeszcze bardziej gratuluję składanki, która dała mi mnóstwo radości. Jesto to druga edycja, pierwsza za to złożona była na dwulecie istnienia serwisu i także można ją pobrać.

Podziel się:

Piotr Siwiński

Nieprzyzwoicie uprzejmy aluzjonista, kąśliwy romantyk w rogowych okularach, który rzucił palenie, chory na twórstwo wszelakie - nie szczędzi sobie niczego. Nie zaczepiać, nie pytać, nie deptać dywanów i trawników.

Machnij komentarzem.