Korytarz artystyczny vol. II – 12.12.12

Jak ciężko jest w obecnych czasach – czasach kulturalnego zastoju i wszędobylskiego kryzysu – utworzyć festiwal? Niektórzy wiedzą. A tym bardziej festiwal studencki, gdzie „biedny student” po zajęciach najbardziej ma ochotę wyjść ze znajomymi na miasto i zapomnieć o wszystkich problemach związanych z kolokwiami, egzaminami i innymi przykrościami.

Czytaj więcej »

I Mazurski Festiwal Filmowy – polskie premiery międzynarodowych filmów

I Mazurski Festiwal Filmowy – polskie premiery międzynarodowych filmów

Almodóvar, McQueen, Amenábar to tylko niektóre nazwiska, których dzieła pojawią się na I Mazurskim Festiwalu Filmowym – wydarzeniu objętym Honorowym Patronatem Ministerstwa Kultury. W dniach 10-12 sierpnia 2012 roku w Rynie widzowie będą mogli uczestniczyć w ponad 40 projekcjach filmowych z całego świata. Podczas festiwalu publiczność zobaczy również nagradzane tytuły, które dotąd nie miały swojej premiery w Polsce – w tym produkcje z Hiszpanii, Czechosłowacji czy Chorwacji.
Czytaj więcej »

Mazurski Festiwal Filmowy – 10-12 sierpnia 2012 Ryn

Mazurski Festiwal Filmowy – 10-12 sierpnia 2012 Ryn

Niecodziennik Niekulturalny i stowarzyszenie Filmdependent zapraszają serdecznie do udziału w Mazurskim Festiwalu Filmowym. W marcu pisaliśmy o wydarzeniu po raz pierwszy. Jeżeli jeszcze nie zarezerwowaliście sobie terminu 10-12 sierpnia 2012, to zróbcie to już teraz, bo cóż więcej można chcieć oprócz gorącego sierpnia, wspaniałych jezior i dobrego kina na raz?

Czytaj więcej »

I Mazurski Festiwal Filmowy

I Mazurski Festiwal Filmowy

Rezerwujcie sobie już miejsca w kalendarzach na sierpień, gdyż ten czas spędzicie na pięknych Mazurach. Oprócz jezior, lasów i doskonałego klimatu do wypoczynku biernego jak i bardzo aktywnego, będziecie mieli okazję wziąć udział w I Mazurskim Festiwalu Filmowym w Rynie do którego promocji dołącza się nasz serwis.

Zachęcamy do udziału, a smaczek na pewno podsyci oficjalna informacja od Filmdependent, zamieszczona poniżej…

Czytaj więcej »