Kategorie: aktualnościbezpośrednik

To już jest koniec naszej bajki…

To już jest koniec naszej bajki…

…trzy lata minęły jak w mordę strzelił. I nadeszła pora pożegnać się z NN akurat w dzień jego kolejnych urodzin. Stwierdzam, że to najlepsza data jaką mogłem wybrać na zakończenie.

Teraz trochę sentymentów.
Zaczęliśmy, w dwanaście osób, 1 października 2011r. Zebraliśmy do przysłowiowej kupy wszystkie materiały z naszych starych blogów w jedno miejsce pisząc tutaj o kulturze i nie tylko. Z każdą nową recenzją satysfakcja rosła najwyżej jak mogła, gdyż nie były to byle recenzje, a recenzje prawdziwych nowych artystów, którzy zaczynali istnieć w naszym kraju wyłaniając się z jego każdego zakątka. Dodatkowo były recenzje filmów, tych kasowych, parę książek a nawet sztuk teatralnych.

Ba, ekipą Niecodziennika, nakręciliśmy film.

Więc każdy zapyta, co się stało? Hm, proza życia (najgłupsza odpowiedź jaką mogłem wymyślić). Wpisy pojawiały się coraz rzadziej, serwis leżał odłogiem i mimo wielu świetnych asów w rękawie, które ciągle w nich zalegają, w sposób naturalny umarł. A każdy z nas poszedł w swoją stronę.

Ale nie zabijamy go całkowicie. Serwis zostaje na swoim miejscu, recenzje będą dostępne dla wszystkich. Kanały na Facebooku i Google+ zostają także, może czasem coś tam smacznego wrzucimy. Formularz kontaktowy zostaje wyłączony. Więc śledźcie nas, bo kto wie, może za jakiś czas Niekulturalny wróci z wielką pompą. W co wierzę całkowicie.

Dzięki Wam artyści, których poznaliśmy i o których mogliśmy napisać same dobre rzeczy – fakt było mało krytycznych recenzji – bo dzięki Wam naszym czytelnikom i nam wróciła wiara w to, że istnieje jeszcze muzyka, a Wy, utalentowani, nie chowacie się po szufladach, bądźcie zawsze przykładem dla innych.

Przepraszamy tych, o których nie zdążyliśmy napisać.

Dziękuję i dziękujemy, że chcieliście nas czytać.

Piotr Siwiński i ekipa NN.

 

A żeby nie odchodzić tak z pustymi rękoma, to czy wiecie, że wyszła nowa płyta Masala Soundsystem? Ha! Wrócili i możecie ich odsłuchać i kupić album za tyle i chcecie. A tu teledysk, niech będzie pożegnalny z pożegnalnym kopem.

Piosenki Elektrycznych Gitar nie będzie, jak chcecie to sobie ponućcie sami.

Podziel się:

Piotr Siwiński

Nieprzyzwoicie uprzejmy aluzjonista, kąśliwy romantyk w rogowych okularach, który rzucił palenie, chory na twórstwo wszelakie - nie szczędzi sobie niczego. Nie zaczepiać, nie pytać, nie deptać dywanów i trawników.

komentarz do “To już jest koniec naszej bajki…”:

  1. Agnieszka B. pisze:

    Mo to nucę piosenkę „Elektrycznych gitar” i … gratuluję rzucenia palenia (mam nadzieję że aktualne) pozdrawiam z równie podobnej prozy życia :)

Machnij komentarzem.