Kategorie: koncerty, wydarzeniaTagi: , , , , , , bezpośrednik

FJAAK w poznańskim Projekt Lab i rozdajemy wejściówki…

FJAAK w poznańskim Projekt Lab i rozdajemy wejściówki…

… i znowu dwie.

W najbliższą sobotę w poznańskim klubie Projekt Lab będzie można usłyszeć potężną dawkę dźwięków z pogranicza house i techno. Wszystko za sprawą berlińskiego kolektywu DJskiego i producenckiego FJAAK. Impreza ta jest zwieńczeniem berlińskiego dnia na festiwalu filmów krótkometrażowych Short Waves.

Fjaak to absolutni miłośnicy analogowych dźwięków, dzięki czemu najczęściej można ich spotkać grających live act’y lub sety z płyt winylowych. Ich trzy świeże umysły, sześć sprawnych rąk, oraz umiejętność szczególnego nawiązania kontaktu z publicznością sprawia, że ich występy są wyjątkowo klimatyczne. Jedno z 10 najważniejszych odkryć 2013 roku na scenie muzyki elektronicznej według GROOVE-Magazin!

Oprócz nich, na dwóch scenach wystąpi duża reprezentacja polskich artystów z PLUG&PLAY Bookings: Hush Hush Pony, Tanzlife, Naphta, Lowhitey, El’Mirka oraz Diskoleptikk.
Lokalną scenę reprezentować będzie Selvy./ Legendary Sound Research, S1, Your Mama’s Friend.
O wizualizacje zadba dobrze znany .wju

Co: PLUG&PLAY pres. Machine Vibes: FJAAK
Gdzie: Projekt Lab, ul. Grochowe Łąki 5, Poznań
Kiedy: Sobota, 05.04.2014,
Start: Godzina 23:00
Wstęp: 15 PLN (lista Facebook) / 20 PLN
Link facebook: https://www.facebook.com/events/790977284264689/

a3-v2

Jak zdobyć wejściówki? Tak jak ostatnio, czyli dwa pierwsze komentarze wchodzą, po podaniu prawidłowego maila w formularzu dostaną od nas kolejne informacje. A co ma być w treści? Standardowo, oddajcie się swojej wyobraźni… Zwycięzkie komentarze otrzymają komentarz zwrotny. Oczywiście osoby spokrewnione i najbliższe otoczenie prosimy o nie komentowanie, bo wykluczamy Was z tej klasyfikacji. Do dzieła zatem!!!

Organizatorem imprezy jest Plug&Play Bookings – agencja, której ideą jest promocja niezależnych artystów muzyki elektronicznej i klubowej w Polsce.

P&P_banner

Podziel się:

NN

Pragniemy tworzyć serwis właśnie dla Ciebie, serwis z którym możesz zacząć dzień, lub w nocnej ciszy go zakończyć. Poznaj nasze spojrzenie na świat, inne niż do tej spotkałeś, a może ono jest bardzo podobne do Twojego?

2 komentarze do “FJAAK w poznańskim Projekt Lab i rozdajemy wejściówki…”:

  1. Marta pisze:

    Nie mogę się doczekać. Techno to jedyne remedium na zły stan ducha. Project_lab będzie zwycięzcą tego wieczoru.

Machnij komentarzem.