Kategorie: muzykaTagi: , , , , bezpośrednik

Sampler Bogart z nową epką – jest nielegalnie o miłości!

Sampler Bogart z nową epką – jest nielegalnie o miłości!

Jeszcze ciepły klip, a pisząc to bujam się na krześle w rytm biciwa zaserwowanego nam przez pana Bogarta. Jeszcze ciepła EP’ka, wydana w te już ciepłe dni, jest godna uwagi. Trochę czasu od jesieni minęło, ale on wrócił z nielegalem – Sampler Bogart.

Nielegalna EPka Samplera Bogarta (odpowiedzialnego także za syntezatory w zespole Plazmatikon) zawiera 4 utwory osadzone w klimatach współczesnej elektroniki z wykorzystaniem sampli wokalnych ze starych płyt. Za mix odpowiada Kacper Bogacz, a oprawę wizualną Holy Rabbit. Co najlepsze cała jest do pobrania i prywatnego słuchania z portalu Soundcloud:

Nielegalna, a czy poznajecie przemykający po dźwiękach wokal? Tak, tak, to on, jak najbardziej na czasie artysta, Paul McCartney. Żeby tak już nie podsycać tej nielegalności, to dajmy oryginał:

Miłe zaskoczenie, Sampler wrócił i to w wielkim stylu. Standardowo poproszę o więcej… a teraz się rozgość.

Podziel się:

Piotr Siwiński

Nieprzyzwoicie uprzejmy aluzjonista, kąśliwy romantyk w rogowych okularach, który rzucił palenie, chory na twórstwo wszelakie - nie szczędzi sobie niczego. Nie zaczepiać, nie pytać, nie deptać dywanów i trawników.

Machnij komentarzem.