Kategorie: festiwaleTagi: , , , , bezpośrednik

Korytarz artystyczny vol. II – 12.12.12

Jak ciężko jest w obecnych czasach – czasach kulturalnego zastoju i wszędobylskiego kryzysu – utworzyć festiwal? Niektórzy wiedzą. A tym bardziej festiwal studencki, gdzie „biedny student” po zajęciach najbardziej ma ochotę wyjść ze znajomymi na miasto i zapomnieć o wszystkich problemach związanych z kolokwiami, egzaminami i innymi przykrościami.

Nam się udało. I to po raz drugi!

Mowię o Korytarzu Artystycznym Offline – czyli już drugiej edycji małego artystycznego festiwalu, który odbędzie się w środę (12.12) w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu, na ul. Kutrzeby 10.

Tak naprawdę to nawet nie tyle festiwal, co kolejna akcja Szkoły, podczas której zaprezentują się zespoły – te znane jak: Teatr Tańca KOINSPIRACJA  czy Teatr BEZ VAT i mniej znane – jak i indywidualni artyści działający na scenie WSNHiD. Głównym celem KA jest wzajemne poznawanie sposobów tworzenia, wymiana doświadczeń, próba realizacji wspólnych kreacji artystycznych-zarówno prezentację dotychczasowych dokonań w rozmaitych formach (happeningów, improwizacji, otwartych prób etc.), jak i próba stworzenia nowych jakości dostępnych dla szerszej publiczności.

Całość otworzy oraz zakończy Teatr Tańca KOINSPIRACJA, który szczególnie polecam z tego względu, iż sama tam występuję. Rozpoczynamy trochę psychodeliczną zapowiedzią naszego przyszłego spektaklu, którym wprowadzimy zainteresowanych na widownię. A potem będą się działy jeszcze lepsze akcje: muzyczne, aktorskie, projektowe i wiele, wiele innych. Na zakończenie nasz tegoroczny spektakl „Inni.pl„, który już wystawialiśmy kilkukrotnie w Poznaniu i nie tylko.

Cóż mogę więcej dodać – ZAPRASZAM!

MIEJSCE: Aula Artis, WSNHiD w Poznaniu

GODZINY: 19:00-21:00 ( w tym przerwa)

I co najważniejsze WSTĘP WOLNY

http://epoznan.pl/kultura-wydarzenie-44908-KORYTARZ_ARTYSTYCZNY_Offline

Podziel się:

Paulina Grochowska

Paulina Grochowska to współczesna, kobieca wersja Dr Jekyll'a i Mr Hyde'a. Za dnia specjalista ds. marketingu i PRu, po prawie - wieczorami zamienia się w "sceniczną bestię". Jest poznańską artystką: tancerką, choreografem, performerem i aktorką. Związana rodzinnie z Teatrem Tańca KOINSPIRACJA oraz Teatrem Strefa Ciszy. Wkurza się, gdy pytają ją o dowód w Żabce, choć grywa osiemnastolatki. W skrócie: chodzi w różowych okularach i nadal wierzy, że może zbawić świat.

Machnij komentarzem.