Kategorie: Dzieje się, wydarzeniaTagi: , , , , , , , bezpośrednik

Premierowy pokaz filmu: DISABLED

Premierowy pokaz filmu: DISABLED

Mamy zaszczyt zaprosić Was na premierę naszego filmu pt. DISABLED.

Czym jest „niepełnosprawność”? Czy to stan fizyczny, czy urojenie umysłu?
Czy będąc sprawnym fizycznie, można czuć się „niepełnosprawnym”?

Wszyscy ludzie stawiają sobie wyzwania, granice. Niektórych z nich nie potrafią pokonać. Ogranicza ich strach, odgórnie narzucone zachowania, brak wiary w siebie… To, czy damy radę, czy nie damy – zależy tylko i wyłącznie od nas samych. To nasz „chory” umysł narzucę te ograniczenia. Każdy z nas staje się przez to trochę niepełnosprawny.

Premiera odbędzie się 4 listopada 2013r. w Poznaniu w Klubokawiarni Meskalina. Godz. 21:00, wstęp wolny.

Doczekaliśmy się, po czterech dniach zdjęciowych, dwóch miesiącach montażu i robieniu dźwięku. Było trochę stresu, nerwów i smutku, ale nie da się ukryć, że najwięcej jednak było w tym wszystkim radości, dumy i satysfakcji. Nie wspomnimy tu o nauce jaką wynieśliśmy z produkcji. Już teraz możemy zapowiedzieć, że na tym nie koniec. Zapraszamy więc na wydarzenie premierowe naszego filmu, gdzie nie tylko seans jest najważniejszy ale i wspólne spotkanie się, stuknięcie kuflem i przede wszystkim poznanie.

Informacje o filmie możecie zaczerpnąć z oficjalnej strony filmu.

Podziel się:

NN

Pragniemy tworzyć serwis właśnie dla Ciebie, serwis z którym możesz zacząć dzień, lub w nocnej ciszy go zakończyć. Poznaj nasze spojrzenie na świat, inne niż do tej spotkałeś, a może ono jest bardzo podobne do Twojego?

Machnij komentarzem.