Kategorie: sztu(cz)kiTagi: , , , bezpośrednik

John and Mary – Scena na Piętrze (Poznań)

John and Mary – Scena na Piętrze (Poznań)

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich w imieniu Sceny na Piętrze oraz swoim na sztukę:

John and Mary

która odbędzie się 08.03.2012r.
Na scenie zobaczymy przewspaniałą Agnieszkę Sitek wraz z Tomaszem Mędrzakiem (Staś z pierwszej wersji W pustyni i w Puszczy).

Prawie 300 razy grany w tej obsadzie w dawnym warszawskim Teatrze Ochoty za dyrekcji Tomasza Mędrzaka, teraz jest prezentowany publiczności w całej Polsce. Co sprawia, że przedstawienia takie, jak „John i Mary” są uwielbiane przez widzów i chcą być oglądane przez nich nawet po kilka razy?
Przede wszystkim obsada i gra dwójki głównych bohaterów – Agnieszki Sitek i Tomasza Mędrzaka. Ma się nieodparte wrażenie, że wszystko to, co dzieje się na scenie, to spontaniczna improwizacja. Niezwykła naturalność, z jaką aktorzy odgrywają swoje role sprawia, iż zapominamy o tym, że jesteśmy w teatrze.
Temat przedstawienia, czyli pragnienie przeżycia tej jedynej, wielkiej, wspaniałej i prawdziwej miłości, jest tak samo bliski i młodym, i tym już dojrzalszym, niezależnie od poglądów, postaw i światopoglądów. Największych sceptyków to przedstawienie wzrusza i bawi, nawet jeśli nie od razu się do tego przyznają.
Warto zaznaczyć, że forma tego spektaklu jest również niezwykła i wyjątkowa. Zwieńczeniem wieczoru jest bardzo atrakcyjna dla widzów puenta – niespodzianka, której nie można przewidzieć aż do ostatniej chwili przedstawienia…
Jeżeli doskwiera nuda, samotność, nijakość, szarzyzna albo chce się po prostu dobrze zabawić, „John i Mary” to doskonałe rozwiązanie.

John & Mary – Scena na Piętrze

Ceny biletów: 70, 50, 35 złotych.

Zapraszamy!

Podziel się:

NN

Pragniemy tworzyć serwis właśnie dla Ciebie, serwis z którym możesz zacząć dzień, lub w nocnej ciszy go zakończyć. Poznaj nasze spojrzenie na świat, inne niż do tej spotkałeś, a może ono jest bardzo podobne do Twojego?

Machnij komentarzem.