Kategorie: muzykaTagi: , , , bezpośrednik

Yummy Cake – Starlights

Yummy Cake – Starlights

2006 rok był dobry dla polskiej sceny muzycznej, po czym wnoszę? A po tym, że m.in. pojawił się na rynku muzyki niezależnej zespół spod znaku różowego pudla – Yummy Cake. Glamour-electro z charyzmatycznym, elektryzującym i porywającym wokalem zespołu przy akompaniamencie surowych syntezatorów, żywej perkusji, gitary elektrycznej i basu.

Ponoć występy to niezapomniane show, wierzę im na słowo, wystarczy spojrzeć na teledysk promujący singiel Starlights. Teledysk, który odniósł niebagatelny sukces, gdyż wielcy specjaliści i kreatorzy szołbizu postawili go, w swoich zestawieniach, na wysokości Pati Yang i Brodki – i mieli rację!

Za sterami perkusji, zasiadł Szymon Weiss, którego projekt Elektrische.TV opisywaliśmy całkiem niedawno.

Jest kop, jest ultra przyjemna moc ze szczyptą sypaną garściami Glamour. O Yummy Cake będziemy pisać więcej, więc szykujcie się na obszerny materiał już w grudniu. A teraz do tańca!

foto: Sebastian Szwajczak, stylizacja: Kamila Żyźniewska, projektanci: Michał Pająk i Ola Bajer, make-up: Dominika Cichońska

 

Podziel się:

Piotr Siwiński

Nieprzyzwoicie uprzejmy aluzjonista, kąśliwy romantyk w rogowych okularach, który rzucił palenie, chory na twórstwo wszelakie - nie szczędzi sobie niczego. Nie zaczepiać, nie pytać, nie deptać dywanów i trawników.

komentarz do “Yummy Cake – Starlights”:

  1. Olga pisze:

    Cudenko!

Machnij komentarzem.